2013 yılında Banu BAKİ ve Gökçe Çiçek BAŞARAN ÇETİNGİL tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Farklı iş alanlarında birçok marka ile çalıştıktan sonra kazandıkları deneyimleri tek bir çatı altında toplayarak, bütün sektörlere hizmet verebilecek bir anlayış ve disiplin ile yola çıkmışlardır.

Prensip olarak “estetik görünüm + maliyet + zaman” benimsenmektedir.

Banu&Gokce

 

 

Banu BAKİ

 

Kurucu Ortak

1985 İstanbul doğumlu

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü mezunu

2009-2012 yılları arasında Mine Sayın tasarım ofisinde,

2012-2013 yılları arasında freelance olarak çalıştı.

Gökçe Çiçek BAŞARAN ÇETİNGİL

 

Kurucu Ortak

1986 İzmit doğumlu

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü mezunu

2008-2010 yılları arasında Midek/Mingü firmasında,

2010-2013 yılları arasında yalıntan&jeyanülkü iç mimarlık firmasında çalıştı.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

TANIŞMA

İşimizin en önemli kısımlarından biri de sizinle kuracağımız doğru iletişim ve ihtiyaçlarınızı çözümlemekten geçiyor. Ekip olarak fikirlerinizi ve isteklerinizi dinliyor, sizinle işbirliği içerisinde ilerliyoruz. Yaratacağımız mekanlar için gerekli doküman ve bilgi birikimimizi kullanarak sizin için, gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda; estetik, fonksiyonel ve kaliteli, yaşanılabilir mekanlar yaratıyoruz.

Yaşam alanınız için yaptığımız ön araştırmada kurumsal kimliğinizi esas alarak renk, doku ve malzemeyi mekanınız ile bütünleştirerek size tasarım fikrimizi bu aşamada sunuyoruz.

KONSEPT TASARIM

Her mekanın kendi mimari dokusuna uygun bir ruhu vardır, bizler de buna sadık kalarak hayat verdiğimiz mekanlara fark yaratacak dokunuşlarla, kurumsal kimliğinizi ön planda tutarak tasarımlarımızı oluşturuyoruz.

Bu aşama müşteri ve mekan ilişkisi doğru analiz edildikten sonra başlar, teknik şartname ve yönetmelikler doğrultusunda eskiz çalışmaları, fikir alışverişleri, malzeme ve ürün seçimleri ile birlikte tasarımı 3 boyutlu görseller ile destekleyerek sizlere sunuyoruz.

PROJELENDİRME

Konsept tasarımın uygulama ile buluşacağı noktada projelendirme aşaması karşımıza çıkar. Tasarladığımız her şeyin üretilebilir veya uygulanabilir olması esas alınarak tüm gerekli teknik bilgileri ve projeleri hazırlıyoruz.

UYGULAMA

Projelendirmesi tamamlanmış işlerin müşteriyle kusursuz bir şekilde buluşturulduğu ve bizim için heyecan verici bir aşamadır. Bizce etkileyici bir mekan profesyonel ekiplerin bir araya gelmesi ve doğru koordinasyon ile ortaya çıkar. Bizde bu aşamada tüm bu organizasyonun yürütülmesini sağlayarak sizlerin de işbirliğiyle oluşturduğumuz mekanın hayata geçmesini sağlıyoruz.

Birbirinden keyifli ve modern yaşam alanları oluşturmak için;

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN